به گزارش هنر آنلاین شامگاه ۲۴ آبان، کنسرت فرزاد فرزین در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. این کنسرت قرار بود ساعت ۲۱:۳۰ آغاز شود که با نیم ساعت تاخیر همراه شد.

فرزین قطعه اول را با ترانه «دوریت» شروع کرد که اینگونه شروع می‌شد: «غصه نخور دل ساده من» و بعد مخاطبان را با خود همراه کرد.

فرزین بعد از قطعه اول به حاضران در سالن خوشامد گفت و بیان کرد: خیلی خوشحالم امشب در آخرین سانس کنسرت در خدمت شما هستم. امشب از قطعات جدید و قدیم گلچینی آماده کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: فرصت کمتری معمولاً پیش می‌آید که قطعات قدیمی‌تر را اجرا کنیم و امیدوارم از این قطعات لذت ببرید.

این خواننده موسیقی پاپ سپس در میان تشویق‌های مکرر حضار ۲ قطعه قدیمی و شاد خود را خواند.

وی در بخش دیگری از این کنسرت از بهنام صفوی یاد کرد و بعد در سخنانی گفت: این روزها می‌فهمیم که باید از لحظه لحظه زندگی بهره گرفت. وقتی می‌بینم بعضی از دوستان را یکی یکی از دست می‌دهیم فکر می‌کنم که بهترین اتفاق در زندگی هر کسی همین است که از لحظه‌هایی که در اختیارش است بهترین استفاده را ببرد.

فرزین در ادامه یادآور شد: یکی از این لحظه‌ها برای من این است که الان اینجا ایستاده‌ام، دم شما هم گرم که اینجا هستید.

در ادامه این کنسرت که با جمعیت پر سالن همراه بود فرزین چند تن از مهمانان خود را معرفی کرد که بهرنگ علوی، شیدا خلیق، امیرحسین هاشمی از جمله آن‌ها بودند.

فرزین در این کنسرت قطعه «هی نگو با تو من عوض میشم» را اجرا و بیان کرد: تنظیم این ملودی از خودم است؛ قطعه‌ای که در ۱۹ سالگی ساختم و حالا که به آن زمان برمی‌گردم هر سال که می‌گذرد خاطره‌انگیزتر می‌شود.

فرزین برای اجرای این قطعه از امیرمیلاد نیکزاد نوازنده دعوت کرد تا او را همراهی کند.

فرزاد فرزین در این شب تقریباً اکثر قطعات پرشنونده خود را خواند و جمعیت سالن هم او را همراهی کرد.