به گزارش هنرآنلاین ، نمایش «عمو نوروز اومده» مناسب مخاطبان خردسال و کودک برای استقبال از بهار و عید نوروز تدارک دیده شده که از اول اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ اجرا می‌شود. در این نمایش رسم و رسوم‌ ایرانی مرتبط با نوروز از جمله خانه‌تکانی، قاشق‌زنی، فلسفه هفت‌سین، شخصیت‌های عمو نوروز، حاجی فیروز و ننه سرما در قالب نمایش اجرا می‌شود.

نمایش «عمو نوروز اومده» درباره ننه سرماست که هر سال در انتظار دیدار عمو نوروز چشم به در می‌دوزد ولی قبل از رسیدن و دیدار با عمو نوروز خوابش می‌برد و نمی‌تواند او را ببیند. مریم آشوری و محمد معجونی بازیگران نمایش «عمو نوروز اومده» هستند و آناهیتا کاشف طراحی لباس و فرید نوایی آهنگسازی این نمایش را بر عهده داشتند.

پیش‌تر نیز با هدف بهره‌مندی از ظرفیت سالن‌های تئاتر شهر تهران به‌ویژه سالن‌های در اختیار بخش خصوصی، نمایش‌های «گورخر سیاه» به کارگردانی شراره طیار، «قیچی که به دنبال کار می‌گشت» به کارگردانی سعید زین‌العابدینی، «حیاط خانه‌ ما» به کارگردانی وحید خسروی، «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده، «یک روز و دو فصل» به کارگردانی رامین کهن، «پاهای خانم‌ هزارپا» مهدی خجستگی، «جک و لوبیای سحرآمیز» به کارگردانی علیرضا دهقانی تولید مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری در پردیس تئاتر شهرزاد تهران در خیابان حافظ، نوفل‌لوشاتو، بعد از سفارت ایتالیا، شماره ۷۴ به صحنه رفته بود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.