به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «تجربه‌های اخیر» عنوان یکی از نمایشنامه‌های امیررضا کوهستانی نویسنده و کارگردان مطرح تئاتر ایران است که از روز یکشنبه یازدهم اردیبهشت ماه به کارگردانی حسین کشفی اصل در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند.  

در این اثر نمایشی که به گفته کارگردانش تلاش کرده ضمن وفاداری به متن، با نگاه متفاوت و تاز‌ه‌ای پیش روی مخاطبان قرار گذاشته شود (به ترتیب بازی) کیمیا جواهری، امین قنبری، دلارا نوشین، رامونا شاه، مرضیه موسوی، محمد ارفعی و شهاب عباسیان به عنوان بازیگر حضور دارند، این در حالی است که وحید کریمی تهیه کننده، مریم حسنی و مرضیه حسنی دستیاران کارگردان، حسین کشفی اصل طراح صحنه و لباس، رضا خضرایی طراح نور، فرناز مرتضوی طراح گریم، اشکان قازانچایی طراح گرافیک، مهدی عمادی عکاس و تیزر، امین قنبری نوازنده کمانچه دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

حسین کشفی اصلی که طی سال های گذشته در نمایش های متعددی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشته درباره نمایش «تجربه های اخیر» نوشته است: شما به عنوانِ مخاطب قرار است سیر زندگی یک خانواده را در طی بیش از یک قرن ببینید. تاریخ مدام در حال تکرار است و ما همچنان نظاره‌گر. «تجربه‌های اخیر» یک عاشقانه است. قصه نرسیدن هاست. اینکه چشمهایتان را باز کنید و ببینید که سالهای زیادی از عمرت رفته و کلی حسرت با شما مانده خیلی ترسناک است. پس بفهمیم  و واقف باشیم که عشق تنها راهِ نجاتِ بشر است؛ تجربه‌های اخیر تجربه های همه ماست.

نمایش«تجربه‌های اخیر» از روز یکشنبه یازدهم اردیبهشت ماه ساعت 19 به مدت زمان 60 دقیقه در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. ضمن اینکه مرحله فروش بلیت این اثر نمایشی از روز پنجشنبه هشتم اردیبهشت آغاز می‌شود.