به گزارش هنر آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، برنامه‌های دورهمی خانوادگی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ شهریور بوستان آب و آتش با اجرای تعزیه بانوان، نمایش تک پرسوناژه، نمایش فرم و اجرای پروژه موسیقیایی «وداع» دنبال می‌شود.

روز پنجشنبه دوم شهریور ویژه‌برنامه محرمی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از ساعت ۲۰ با اجرای سنج و دمام زنی شروع می‌شود و با ویژه برنامه‌های نمایشی گروه «شهر آشوب»، نمایش تک پرسوناژه حنیف مظفری، اجرای ناشنوایان گروه «آوای دستان الهام»، تعزیه بانوان گروه «حنانه» و برنامه‌های متنوع دیگر همراه است.

روز جمعه سوم شهریور نیز پروژه موسیقیایی «وداع» توسط حسام آرین خواننده و نوازنده و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی اجرا می‌شود. این پروژه موسیقایی در قالب یک کنسرت روایی به صحنه می‌رود که محتوای آن متمرکز بر واقعه عاشورا و وداع با پنج شخصیت بزرگ و ارجمند این واقعه است. آنچه برای این پروژه موسیقایی تعریف شده، اجرای یک کنسرت روایی با حضور یک ارکستر مجلسی مشتمل بر سازهای زهی و ارکسترال است.

علاقمندان برای حضور در ویژه برنامه‌ محرمی روایت های سوگ می‌توانند از ساعت ۲۰ به بزرگراه حقانی (غرب به شرق)، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان شهیدی، بوستان آب و آتش مراجعه کنند. شرکت در این برنامه‌ها برای عموم آزاد و رایگان است.