به گزارش هنرآنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر جمعه 22 اردیبهشت ماه با حضور سرزده در محل برگزاری سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بخش‌های مختلف جشنواره بازدید کرد.

اسماعیلی در این بازدید ضمن حضور در غرفه‌های مختلف بخش ناشران عمومی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگویی صمیمانه با برخی ناشران و نویسندگان حاضر در غرفه‌ها پای دغدغه‌ها و مسائل مختلف اهالی فرهنگ و ادب نشست.

همچنین وزیر فرهنگ در ادامه با حضور در بخش اطلاع‌رسانی نمایشگاه سی و چهارم در جریان آخرین روند اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها و برنامه های نمایشگاه سی و چهارم قرار گرفت.

گفتنی است، وزیر فرهنگ در حاشیه این بازدید با حضور در میان بازدیدکنندگان نمایشگاه، ضمن شنیدن نقطه‌نظرات علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی، پاسخگوی برخی سوالات و دغدغه‌های مخاطبان سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود، گفت‌وگو با ویژه برنامه نمایشگاه تلویزیون اینترنتی کتاب پایان بخش حضور سرزده وزیر فرهنگ از سومین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شد.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۰ اردیبهشت آغاز به‌کار کرده و  تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir ادامه دارد.