به گزارش هنرآنلاین، فیلمبرداری فیلم کوتاه «لباس عروسی» به نویسندگی سولماز اعتماد و تهیه‌کنندگی و کارگردانی اشکان درویشی در محله پامنار تهران به پایان رسید و فیلم‌ پس از  تدوین و صداگذاری برای حضور در جشنواره‌های بین‌المللی فیلم کوتاه در سراسر جهان و حضور در جشنواره‌های داخلی آماده می‌شود.

بعد از فیلم سینمایی «کن‌پامنار» و حضور موفق در اکران هنروتجربه و همچنین اجرای تئاتر پرمخاطب اسکرین شات در پردیس تئاتر شهرزاد، اشکان درویشی فیلم کوتاه «لباس عروسی» را مقابل دوربین بوده که به گفته خودش این فیلم‌کوتاه، یک قدم مانده به آغاز تولید فیلم سینمایی بعدی اشکان درویشی با نام «ایجنت» و با موضوع پشت پرده‌های فوتبال محسوب می‌شود.

لباسی1

فیلم کوتاه «لباس عروسی» بر اساس قصه «آبجی خانم» صادق هدایت است که در خانه موتمن الاطبا در پامنار به فیلمبرداری شد. در این لوکیشن آثاری از قبیل سریال «شهرزاد»، «خانه پدری» و بسیاری از آثار دیگر نیز ساخته شده است.

رابعه اسکویی، علیرضا نایینی، فرشاد یاسر، مهستا حیدری، مهدی دشتی، هدیه آجرلو، علی راوی، فاطمه آرزومند، ماریا سزار، ثنا صدفی، محمد موسوی و امیررضا جوادی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.