به گزارش هنرآنلاین، وحید آقاپور که فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه‌ بازیگری از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده سال گذشته در سه دوره‌ اجرای موفق نمایش «خبری از او نیست» با کارگردانی جواد مولانیا همکاری داشته است.

مریم داننده‌فرد بازیگر تئاتر و همسر وحید آقاپور نیز پس از تجربه همکاری مشترک با آقاپور و مولانیا در نمایش «خبری از او نیست»، در «۳۱ رویا» به ایفای نقش می‌پردازد.

در خلاصه داستان این اثر چنین آمده: «سی و یک رویا، قصه‌ همه‌ ما است. ما که رویایی داریم برای رفتن، برای ماندن، برای گفتن و برای سکوت کردن. احمد و مینا رویایی در سر دارند همچون ما، اما چه کسی شجاعت دست کشیدن دارد؟ و چه کسی شجاعت ماندن؟».

مولانیا پیش‌ از این نمایش‌های موفق «سوتفاهم»، «آمادئوس»، «هوراشیو» و «دن‌کیشوت» و «خبری از او نیست» را روی صحنه برده است.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی می‌توان به سجاد قربانی، پریا یاراحمدی دستیاران اول کارگردان، زهره آقامیر دستیار دوم کارگردان، علی حمصیان عکاس، ساخت تیزر، امیرمحمد رفیع‌خواه طراح پوستر و لوگوتایپ و سارا حدادی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای و تبلیغات اشاره کرد.

این نمایش خرداد ۱۴۰۳ در تماشاخانه ملک به روی صحنه خواهد رفت و دیگر بازیگران این اثر روانشناسانه متعاقبا اعلام خواهند شد.