به گزارش هنرآنلاین،نمایش «غول ها و بچه های مدرسه سید هوف» تازه ترین نمایش مریم کاظمی که ویژه اجرای صبح و برای مدارس تولید شده است در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب اجرا می شود.

این نمایش با همکاری انجمن اوقات فراغت(سام)  جهت هماهنگی رزرو مدارس و پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران جهت اجرا آماده شده و مدارس تهران می توانند از طریق شماره های 02175259000 و شماره پشتیبان 09329369362 نسبت به هماهنگی و رزرو اجرا اقدام کنند.

نمایش «غول هاو بچه های مدرسه سید هوف» نوشته سید هوف ، ترجمه حسین فدایی حسین است که با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی آماده شده و بازیگرانی همچون پریسا فلاح زاده، عرفان میدانلو، مهراد زمانی، فربد تجویدی، بهرنگ رهنمون، مریم ذکاوتی، میلاد رضایی، سارینا سالاریان، آذین معتمدی و کیانا کریمی در آن ایفای نقش می کنند.

موسیقی این نمایش توسط فرید نوایی، طراحی لباس توسط مژگان عیوضی، ماسک ها توسط سهیلا باجلان، کلاه گیس ها توسط مونا شریفی ساخته شده اند.

پوستر این نمایش را پریسا فلاح زاده طراحی کرده است. ساخت تیزر بر عهده بهرام شادانفر، دستیار کارگردان مهراد زمانی، مدیر صحنه میترا کریم خانی، دوخت لباس ها فرحناز معیری و روابط عمومی گروه تئاتر مستقل زهرا شایان فر هستند.

دور نخست اجرای این نمایش زمستان 1402 و بهار 1403 خواهد بود.