به گزارش گروه ادبیات خبرگزاری هنرآنلاین، این کتاب یکی از آثار مجموعه «کودکی نامداران» (نامداران یک‌صد سال اخیر ایران) است که در قالب ۱۰ عنوان کتاب به شیوه اول شخص و از زبان شخصیت اصلی به کودکی چهره‌های نامدار ایرانی در حوزه‌های مختلف می‌پردازد.

مجموعه «کودکی نامدراران» شامل داستان‌هایی است که با شخصیت‌پردازی مناسب و تصویرسازی جذاب، نوجوانان را به فضای زندگی این چهره‌ها در قرن گذشته نزدیک می‌کند.

کتاب «من سیدجلال‌ آل‌احمد هستم» (خانه‌ی پدری) خاطره‌های کوتاهی از زندگی پرماجرای خانه‌ی پدری جلال را روایت می‌کند که بعدها منبع اصلی همه داستان‌های او می‌شود و به نوعی نمایش واقعی دورانی از زندگی جلال را بیان می‌کند.

این کتاب به قلم پرویز امینی و تصویرگری مرتضی یزدانی، مناسب گروه سنی بالای ۱۲ سال (نونگاه) است.

در پشت جلد این کتاب درباره مجموعه «کودکی نامداران» آمده است: «هر کودک ایرانی، از نامداران آینده ایران است. هر کودک ایرانی پرچم‌دار هویت ملی ایران است. هر کودک ایرانی اعتماد به نفس ملی ایران است و کودکی نامداران، آینده درخشان کودکان ایران است.»

کتاب «من سیدجلال‌ آل‌احمد هستم» (خانه‌ی پدری) در ۲۴ صفحه با قطع وزیری، تاکنون با شمارگان ۱۰هزار نسخه منتشر شده است.

1149211

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را به قیمت ۴۰هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی Digikanoon.ir تهیه کنند.