به گزارش هنر آنلاین  به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور: «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین «کمال‌ خداداده» را به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل است:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای کمال خداداده

نظر به مراتب تخصص و تعهد جناب‌عالی، به عنوان «رئیس ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود همچون گذشته ضمن تعامل و همکاری مشترک با بنیاد بین‌المللی امام رضا (علیه‌السلام) و نیز بهره‌مندی از تمامی ظرفیت‌های موجود در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه اعتاب مقدسه اربعه-آستان مقدس رضوی، فاطمی، احمدی و حسنی (علیهم‌السلام)-تسهیل‌گر و زمینه‌ساز حضور حداکثری آحاد مردم در آیین‌های گرامی‌داشت این ایام و نیز ترویج معارف حقه خاندان گران‌قدر پیامبر اعظم (صلوات‌الله علیهم اجمعین) باشید.

از آنجا که یکی از افتخارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال‌‎های گذشته خدمتگزاری شایسته به ساحت ولی نعمت‌مان حضرت امام رضا (علیه‌السلام) بوده است بدون شک تمام معاونت‌های تخصصی و سازمان‌های وابسته در سطوح بین‌المللی، ملی و استانی یاری‌گر شما در این امر مهم خواهند بود.

امید دارم در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) دهه کرامت بیش از پیش نماد وحدت و عرض ارادت تمامی اقشار جامعه حول محبت اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و سرآغازی برای یک حرکت هدفمند و پویا در مسیر جهاد تبیین باشد.ان‌شاء‌الله.