به گزارش هنر آنلاین  به نقل از روابط عمومی نمایش، دومین شب از نمایش «بدل» به نویسندگی و کارگردانی آهو امیرصمیمی با حضور محمدرضا امیرافضلی رئیس کمیته تئاتر انجمن اهدای عضو ایرانیان، تعدادی از سفرای اهدای عضو و همراهان انجمن نفس و تعدادی از خانواده‌های اهدا کننده اجرا شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

آهو امیرصمیمی پس از پایان نمایش، در صحبت‌هایی با تشکر از حمایت انجمن اهدای عضو ایرانیان، اجرای شب دوم نمایش «بدل» را به خانواده‌های اهداکننده عضو تقدیم کرد.

این اثر روایتی از زندگی خانواده‌ای‌ است که یکی از اعضای آن به واسطه شغلش پس از بارها انجام عمل پیوند دچار مرگ مغزی می‌شود.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «مهرزاد از کودکی زیر سایه برادر دوقلوی ناهمسانش، مهران بوده و به فرزند درجه ۲ خانواده بودن خو گرفته ‌است. مهران در یک حادثه بدلکاری دچار مرگ مغزی می‌شود، خانواده متوجه می‌شوند، پسرشان فرم اهدا عضو پر کرده‌. حالا مهرزاد از فرصت استفاده می‌کند و تلاش می‌کند تا خودش را از سایه برادر نجات دهد.»

مسعود ملکوتی‌نیا، وحید الهویی و مژگان معقولی بازیگران این اثر به ترتیب مونولوگ هستند.

نمایش «بدل» با حمایت انجمن اهدای عضو ایرانیان اجرا می رود و تا ۲۸ شهریور هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه انتظامی روی صحنه است.