به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخواه، «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضانی و «شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی محمد مساوات با پانزده هزار مخاطب در نوبت اجراهای خردادماه تماشاخانه ایرانشهر شامگاه سه‌شنبه 31 خرداد به کار خود پایان دادند.

نمایش «شام آخر» با بازی کاظم بلوچی، رحیم نوروزی، شهین نجف زاده و ... که کار خود را از 26 اردیبهشت‌ماه در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی آغاز کرده بودند با 29 اجرا میزبان 3863 مخاطب شد.

همچنین در سالن استاد سمندریان نمایش «مخاطب» با بازی نگار جواهریان، لیلی رشیدی، علی باقری و جابر رمضانی که از 26 اردیبهشت‌ در سالن استاد سمندریان به روی صحنه رفته بود نیز طی 27 اجرا میزبان 5558 مخاطب شد. نمایش «شکوفه‌های گیلاس» با بازی رومینا مؤمنی و حامد رسولی نیز که از 27 اردیبهشت‌ماه کار خود را در این مجموعه آغاز کرده بود طی 35 اجرا با 5411 مخاطب به کار خود پایان داد.

دور جدید اجراهای این مجموعه تئاتری از روز پنجشنبه دوم تیرماه با نمایش‌های «پناه کاه» به کارگردانی فرید قادرپناه و «تلفات» به کارگردانی علیرضا معروفی در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی آغاز خواهد شد.