به گزارش هنرآنلاین، فاضل جمشیدی  با تسلیت رحلت جانگداز شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی به خانواده و جامعه فرهنگ و هنر کشور با ذکر خاطره ای از ایشان در زمان قائم مقامی قوه قضائیه، گفت: از مشهد در حال برگشت بودیم قسمت شد در هواپیما تا تهران باهم باشیم . خلبان هواپیما سی دی ای را که قبلا با عنوان:«این نیز بگذرد» به او داده بودم به یکباره آورد و تقدیم آیت الله رئیسی کرد و گفت: این سی دی را قبلا آقای جمشیدی به من داده بودند و من آن را به شما تقدیم می کنم و بعدا یکی دیگر از آقای جمشیدی می گیرم.

جمشیدی افزود: آیت الله رئیسی با دریافت سی دی به عنوان هدیه خیلی خوشحال شدو مرا بوسید و از من سوال کرد چرا این عنوان را انتخاب کرده ای؟ به ایشان گفتم من روی سختی های زندگی و مشکلات و مسائل مردم کار کردم؛ خلاصه تا تهران با ایشان هم کلام شدیم و چندین سوال در حوزه های مختلف هنری به ویژه موسیقی از من نمودند.

این هنرمند با سابقه از آیت الله شهید رئیسی به عنوان فردی دلسوز و حامی فرهنگ و هنر و هنرمندان یاد کرد و گفت: ایشان همواره نگاهش به هنرمندان مثبت و با آنها همیشه مهربان بود و از سویی دیدش به موسیقی بسیار خوب بود.