به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با مساعدت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهالی قلم واجد شرایط، اعتبار خرید کتاب از سامانه خرید از کتابفروشی را دریافت می‌کنند.

این اعتبار از روز شنبه ۲۴ دی ماه همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) تا شنبه ۱۵ بهمن ماه همزمان با میلاد حضرت علی(ع) برای اهالی قلم قابل استفاده خواهد بود.

بر پایه اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آیین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم، به بیش از  ۹ هزار اهل قلم در پنج سطح مختلف بین ۲۵۰ تا ۴۰۰  هزار تومان اعتبار خرید کتاب از سامانه خرید از کتابفروشی به مبلغ کل بیش از ۲۳ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است.

اهالی قلم علاوه بر این اعتبار می توانند از یارانه یک میلیون ریالی که به کد ملی آنها اختصاص پیدا کرده نیز استفاده کنند.

اهالی قلم واجد شرایط پس از دریافت پیامک مبنی بر اختصاص اعتبار خرید از سامانه خرید از کتابفروشی، به سایت c.ketab.ir مراجعه و ضمن ثبت نام، یارانه اختصاص یافته را در کیف پول خود مشاهده خواهند کرد.

این اعتبار پس از نهایی شدن سفارش خرید کتاب، در مرحله پرداخت محاسبه خواهد شد. آیین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم در سامانه اهل قلم به نشانی ahleghalam.ketab.ir قابل دریافت و مطالعه است.

 مرکز پشتیبانی با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ برای پاسخگویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از سامانه خرید از کتابفروشی در نظر گرفته شده است.