به گزارش هنرآنلاین، همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نمایش «پشت چراغ قرمز» به نویسندگی و کارگردانی محسن سلیمانی‌فارسانی از ۱۲ الی ۱۴ دی ماه در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس روی صحنه می‌رود.

این نمایش که اجرایی ۶۵ دقیقه‌ای خواهد داشت هفت بازیگر دارد که ایفای نقش‌های آن‌ها را محمد بیاتی، محسن شفیعی، مرضیه آقاسی، طاهره بهرامی، عاطفه فطوره‌چی و عارف صیدلی بر عهده دارند.

«پشت چراغ قرمز» روایت دو جوان اهل موسیقی است که خانمی جوان و مرتبط به رسانه‌های ضد انقلاب و بعضی سفارتخانه‌های خارجی آن‌ها را در یک آموزشگاه هنری شناسایی کرده و قصد فریب‌شان را دارد تا یک موسیقی تحریک‌آمیز تولید کند و همزمان مدیر آموزشگاه هنری تلاش می‌کند برای ادای دین به یک دوست قدیمی موسیقی متفاوتی با حضور این دو جوان تولید کند.

این نمایشنامه قصه‌ای طنازانه و معمایی دارد که در شخصیت‌پردازی‌ها کمالات و محبوبیت سردار شهید در بستر آن با پرهیز از شعارگرایی به نگارش درآمده است.

فرهاد بابایی طراحی نور، مژگان بیاتی طراحی گریم، شهلا لرستانی طراحی لباس، مصطفی وطنی دستیاری کارگردان و مهران نیکوزاده آهنگسازی این نمایش را بر عهده دارند.

تماشای این اثر رایگان بوده وعلاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبج به میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، انتهای خیابان سرو، ضلع جنوبی ایستگاه مترو شهید حقانی، موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مرکز همایش‌های بین المللی، سالن خلیج فارس مراجعه کنند.