به گزارش هنرآنلاین، احمد معظمی که قرار است به زودی، «هشت پا» سریال جدید خودش را به آنتن برساند در خصوص آخرین وضعیت این سریال می‌گوید. 

معظمی در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت پخش مجموعه تلویزیونی«هشت پا» گفت: «هشت پا» سریالی در گونه پلیسی، معمایی و حادثه‌ای به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی است. این کار به سفارش سیما فیلم و ناجی هنر ساخته شده و نویسنده آن علی طالب‌آبادی است. به نظرم مجموعه«هشت پا» جزو مجموعه‌های پلیسی‌ است که فضای مدرن و به روزی را به تصویر می‌کشد و از این جهت می‌تواند به کار پر بیننده‌ای تبدیل شود.

او با اشاره به اینکه دو سریال دیگر به من پیشنهاد شده تأکید کرد: فیلمبرداری سریال «هشت پا» به پایان رسیده و در مرحله تدوین، صداگذاری و موسیقی قرار دارد، اما از زمان پخش آن اطلاعی ندارم.

کارگردان مجموعه تلویزیونی«هشت پا» معتقد است که امکان برقراری ارتباط مستقیم در هر ساعت از شبانه‌روز با مدیران فرهنگی یکی از نقاط قوت مجموعه سیمافیلم در دوره مدیریت جدید است. او با اشاره به اینکه اغلب کارهای خودش را با مرکز فیلم‌سازی سیما فیلم کلید می‌زند، درباره همکاری دو طرفه هنرمندان با این سازمان در دوره جدید، اظهار داشت: در خصوص موقعیت سیمافیلم چند نکته بیان می‌کنم، به نظرم تغییر و تحولاتی که در مدیریت آن رخ داده می‌تواند حال اهالی سینما را خوب کند.