به گزارش هنرآنلاین، پس از اتمام زمان دریافت آثار در بخش فراخوان عمومی برای طراحی نشان جایزه امام خمینی (ره) که یک رویداد بین‌المللی مزین به اسم مبارک حضرت امام خمینی (ره) است و توسط سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حوزه‌های علوم نظری، اجتماعی، فرهنگی و هنری، علمی و سیاسی به برگزیدگان اعطا می شود، ۵۸ طرح از ۳۰ هنرمند مطرح کشورمان به دبیرخانه این رویداد ارسال شد.

بنا بر این گزارش، مجتبی مجلسی، دبیر هنری بخش فراخوان طراحی نشان جایزه امام خمینی (ره) را برعهده داشته و مصطفی گودرزی، مسعود نجابتی و محمدعلی کشاورز سه داوری رویداد بودند که ۵۸ اثر رسیده را داوری کردند.

پس از پایان مهلت فراخوان، جلسه داوری آثار در دبیرخانه مسابقه، با حضور داوران رویداد برگزار شد و نهایتا از میان آثار بخش فراخوان عمومی، اثر «رسول معصوم‌زاده» از اصفهان به‌عنوان اثر منتخب برگزیده شد.

همچنین «مریم ناصری» شایسته تقدیر معرفی شد که طبق اعلام دبیرخانه فراخوان، لوح تقدیر و جوایز نقدی به وی اهدا خواهد شد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی موضوع طراحی این نشان را با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار کرده است تا این مرکز به‌عنوان یک مرجع تخصصی در حوزه هنر، مسؤولان اجرای این فرآیند و نظارت و دعوت هنرمندان سراسر کشور را برای طراحی این نشان انجام دهد.