به گزارش هنرآنلاین، اسامی داوران بخش‌ها و رشته‌های مختلف پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، همزمان با آغاز جلسات انتخاب و داوری آثار اعلام شد. 

در بخش تصویرسازی، لیدا طاهری، مهدی نوری و حسام‌الدین طباطبایی، در بخش کارتون و کاریکاتور، مازیار بیژنی، سید مسعود شجاعی طباطبایی و محمد حسین نیرومند و در بخش طراحی گرافیک، سید حمید شریفی آل‌هاشم، حمید قربان‌پور و مسعود نجابتی داوری آثار را برعهده خواهند داشت. 

در بخش خوشنویسی، احمد عبدالرضایی، میرحیدر موسوی و علی فخاری، در بخش حجم، طاهر شیخ الحکمایی، نادر قشقایی و احمد سلیمانی و در بخش نقاشی، علی بحرینی، محمدکاظم حسنوند و محمد خزائی به ارزیابی آثار ارسالی می‌پردازند. 

همچنین در بخش عکاسی، علی اصغر داودآبادی فراهانی، جاسم غضبانپور و ناصر محمدی، در بخش نگارگری، امیرحسین آقامیری، خشایار قاضی‌زاده و حسین عصمتی و در بخش ویژه قله‌ها، سید مسعود شجاعی طباطبایی، مسعود نجابتی و سیدعباس میرهاشمی عهده‌دار امر داوری خواهند بود. 

پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دبیری سیدعباس میرهاشمی، بهمن ۱۴۰۱ در تهران و سایر استان‌های کشور برپا می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد هنری می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.fajrtajasomi.ir مراجعه کنند.