به گزارش هنرآنلاین، این نمایش با موضوع سواد مالی ویژه خردسالان و کودکان بالای ۵ سال است که بر اساس داستانی از کتابی به همین نام از انتشارات قدیانی به نویسندگی فیلمون استرجس تهیه و تولید شده است.

نمایش عروسکی «کی با من پیتزا می‌پزه؟» در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری با نگاهی به کتاب‌های درسی پایه چهارم ابتدایی (مطالعات اجتماعی) و سند تحول آموزش و پرورش و با اقتباس از کتاب‌های آکادمی هوش مالی تولید و اجرا شده است.  

نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش حامد زحمتکش است و علیرضا خدابخش، حامد زحمتکش، سوره قدمی و مژگان برنده بازیگران و بازی‌دهندگان عروسک‌های نمایش هستند.

کی بامن1

سایر عوامل نمایش عروسکی «کی با من پیتزا می‌پزه؟» عبارتند از: گوینده: نازنین مهیمنی، آهنگساز: رامین عبدالهی، شاعر: ساغر مختاری، ساز پرکاشن: مسعود علی‌محمدی، ساخت عروسک: علیرضا حسین‌پور، دوخت لباس عروسک‌ها: مژگان برنده، ساخت دکور و آکساسوار: حامد زحمتکش، طراحی‌ و ‌اجرای نقاشی‌های دکور و آکساسوار: علی انصاری، دستیاران ساخت عروسک، دکور و آکساسوار: گروه تئاتر مانی تهران (سوره قدمی، علیرضا خدابخش، صالح محبی)، خنده باران (هانیه زحمتکش و الهه میرزایی)، صحرا محمودیان، صدف صمدی، دستیار کارگردان: علیرضا خدابخش، مدیر اجرا و اتاق فرمان: یلدا پیری و یلدا هداوندی، منشی صحنه و تصویربردار پشت صحنه: صحرا محمودیان، طراح پوستر و بروشور: علی انصاری، موشن‌گرافی و تصاویر ویدئویی: شعیب انصاریان، اقلام تبلیعاتی: نگار افصحی و روابط عمومی و تبلیغات: تئاتر مانی تهران.

کی بامن2

طرح تناوبی تئاتر در امتداد درخواست مراکز هنری و مراکز استان‌ها و با نظارت مستقیم مرکز تولید تئاتر کانون از میان تولیدات تئاتر اعزام و اجرا می‌شود.

نمایش‌های شرکت‌کننده در این طرح به‌صورت اجرای صحنه‌ای در سالن‌های شهر تهران و سالن‌های مراکز استان‌ها یا بر روی تریلر تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق مختلف استان‌ها اجرا می‌شود.

نمایش عروسکی «کی با من پیتزا می‌پزه؟» اردیبهشت ۱۴۰۳ چهارشنبه تا جمعه هر هفته ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی بام نیایش واقع در جنت آباد، تقاطع بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش) به روی صحنه می‌رود.

کی بامن3

علاقه‌مندان به دیدن این نمایش می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند و برای هماهنگی مدارس و مهدکودک‌ها با شماره‌ ۰۹۹۴۱۷۷۶۳۸۱ تماس بگیرند.