به گزارش هنرآنلاین، حسین کشفی اصل، طراح و کارگردان نمایش «عددهای نشده»، از تمدید اجراهای خود در سالن قشقایی مجموعه تئاترشهر تا روز 18 اسفندماه خبر داد.

نمایشنامه «عددهای نشده» را محمد میرعلی‌اکبری نوشته و تهیه‌کنندگی آن را وحید کریمی بر عهده دارد.

عزالدین توفیق، فرید رحمتی، وحید کریمی، شهاب عباسیان،کیمیا جواهری، رویا بختیاری، مهیار اسلامی،کامران اقتداری، الهه پورجمشید و شیما خوش‌اقبال، بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

عددها

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده:« آدم‌هایی که عمری دویدند و نرسیدند؛ این نرسیدن‌ها ممکن است گاهی اوقات به خانواده برگردد،گاهی اوقات به جامعه و گاهی به خود فرد. در هر صورت، نرسیدن به رویاها و آرزوهای فردی می‌تواند تاثیرات مخربی در روحیه هر انسانی داشته باشد که گاهی می‌تواند تا مرز ساختن توهمات عجیب و غریب ذهنی پیش برود.«عددهای نشده» قصه آدم‌هایی‌ست که در دوران زیست خود هیچ عددی نشده‌اند!»

دیگر عوامل نمایش «عددهای نشده» عبارتند از:

امیررضا باباولیان، علی‌رضا فیروزآبادی (گروه کارگردانی)، نیلوفر رازمند (منشی صحنه)، حسین کشفی اصل (طراح صحنه و لباس)، رضا خضرایی (طراح نور)، اشکان قازانچایی (طراح گرافیک)، مهدی عمادی (عکس و ساخت تیزر)، امین قنبری (ساخت موشن)،کوروش ابراهیم‌زاده (هماهنگی و امور اجرایی)، احمدرضا حجارزاده (امور رسانه و اطلاع‌رسانی).

عددها2

گفتنی است نمایش «عددهای نشده» به نویسندگی محمد میرعلی‌اکبری،کارگردانی حسین کشفی اصل و تهیه‌کنندگی وحید کریمی، هر روز (غیر از شنبه‌ها) ساعت 18 در سالن قشقایی مجموعه‌ی تئاترشهر اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان به تماشای این اثر نمایشی، برای رزرو بلیت می‌توانند به سایت تیوال در نشانی https://www.tiwall.com/p/adadhaye.nashode3 مراجعه بکنند.