به گزارش هنرآنلاین سیدمجید پوراحمدی شنبه شب با حضور در تماشاخانه‌ ایرانشهر، سالن ناظرزاده‌ کرمانی، با قدردانی از عوامل نمایشنامه‌خوانی «محاکمه‌ یک جسد»، با اهدای لوح تقدیر از نصراله مدقالچی، تورج نصر و عزت الله رمضانی فر از هنرمندان نامدار کشور و گویندگان نمایشنامه‌خوانی «محاکمه‌ یک جسد» تجلیل کرد.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در حاشیه برگزاری این نمایشنامه‌خوانی، تکریم، ارج نهادن به شأن و جایگاه هنرمندان نامدار و پیشکسوت را وظیفه ذاتی، رسالت خطیر و همچنین  از اولویت ها و برنامه های اصلی صندوق اعتباری هنر برشمرد.

نمایشنامه‌خوانی «محاکمه‌ یک جسد» به کارگردانی ابوالفضل‌ همراه و نقش‌خوانی امین زندگانی، نصرالله مدقالچی، ابوالفضل‌ همراه، تورج‌ نصر، ارسلان قاسمی، شیما محمدی، عزت الله رمضانی‌ فر، علی عبدالپور و امیر شاملو شنبه شب با حضور جمعی از مردم و علاقه مندان به هنرنمایشی به روی صحنه رفت.
سایر عوامل این نمایشنامه‌ خوانی عبارتند از بنیاد هنرمندان مهرآفرین مجری طرح، رضا نعمتیان مدیر تولید، شیما عارف دستیار کارگردان‌ و برنامه‌ریز، بنیامین صیادی‌ نیا مدیر صحنه، علیرضا قلی‌زاده‌ منشی صحنه، گیتی شاکری روابط عمومی، ندا انوش سرپرست گروه موسیقی و نوازنده‌ ویلون، پویا امام‌ بخش فلوت کلیددار، کیمیا عزیزی ویولن‌ آلتو.