به گزارش هنرآنلاین، روز گذشته ۷ دی ماه طی مراسمی قبل از اجرای ویژه نمایش "پنجره‌ای رو به آسمان" از ۵۰ سال فعالیت هنری بهرام ابراهیمی در تماشاخانه سپند تجلیل شد.

در این مراسم که به همت موسسه فرهنگی هنری ماهان تدارک دیده شده بود هنرمندان و مدیرانی چون شهرام کرمی، شهرام گیل آبادی، کوروش زارعی، ایرج راد، اصغر همت، مرجانه گلچین، میکاییل شهرستانی، عبدالرضا اکبری، آتش تقی‌پور، رضا بنفشه‌خواه، حبیب اسماعیلی، اردلان شجاع‌کاوه، الیزا اورامی، سعید داخ، کریم اکبری مبارکه، قاسم زارع، علی اصغر نجات، مهدی میامی، سیاوش خادم الحسینی و... حضور داشتند.

در این پاسداشت شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، شهرام گیل‌آبادی مدیرعامل خانه تئاتر، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و هنرمندانی چون بهزاد فراهانی، هادی مرزبان و خسرو احمدی سخنرانی کردند و در ادامه از نیم قرن فعالیت بهرام ابراهیمی که این روزها به عنوان بازیگر در نمایش "پنجره ای رو به آسمان" به ایفای نقش می‌پردازد در حضور همکارانش تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم خانه هنرمندان، موسسه ماهان، کنگره شصت و انجمن بازیگران خانه تئاتر با لوح تقدیر و خانه تئاتر، رادیو نمایش، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، بنیاد فرهنگی روایت، بنیاد رودکی، انجمن هنرهای نمایشی با لوح تقدیر و هدیه نقدی و همچنین مهندس حسین دژاکام نویسنده و تهیه کننده نمایش و موسس کنگره‌ شصت با لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی از بهرام‌ ابراهیمی تجلیل کردند.

نمایش "پنجره‌ای رو به آسمان" یکشنبه ۸ دی ماه آخرین اجرای خود را در تماشاخانه سپند سپری خواهد کرد.