به گزارش هنرآنلاین، نمایش "شاه لیر" با دراماتورژی و کارگردانی مسعود دلخواه از 20 آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی سعید جعفری، سامی اسماعیلی، طیبه پاکدل، ساینا حشمت نیا، حسام صلاحی نژاد، مونا عرب، نازنین دیده ور و کوروش عبدی از جوانان خلاق و هنرمند رشته موسیقی و آواز کلاسیک، ایفاگر نقش گروه کولی‌های این "شاه لیر" هستند.

قطعه‌هاى موسیقى و ملودى‌هاى اجرایى گروه کولی های "شاه لیر" به ترانه‌سرایى مسعود دلخواه و رهبرى نادر مشایخى به عنوان آهنگساز این اثر انجام شده است.

علاقه‌مندان برای تماشای "شاه لیر" می توانند از طریق سایت tik8.com نسبت به تهیه بلیت این اثر نمایشی اقدام کنند.

 

برندگان مسابقه طراحی پوستر نمایش شاه لیر معرفی شدند

بیست طرح پوستر از بین یکصد و هفتاد و هشت پوستر ارسالی توسط داوران انتخاب و به نمایشگاه راه یافتند.

گروه اجرایی، ضمن قدردانی از زحمات تمامی هنرمندانی که در این مسابقه، هنر خود را به جلوه تصویر کشانیدند، به اطلاع می رساند هیئت داوران مسابقه طراحی پوستر نمایش شاه لیر متشکل از مهدی فاتحی، سینا افشار و محسن عامل اسامی منتخبین راه‌یافته به نمایشگاه پوستر این نمایش را از بین ١٧٨ پوستر دریافت شده،(به ترتیب حروف الفبا)به شرح زیر اعلام کردند:

فاطمه آزادی، علیرضا  خدامرادی، الهه جعفری، محمد درخشانی روی حقیقی، پژواک سراج، پگاه سعیدی، محبوبه صابری، امیرحسین صیدآبادی، نوید طالبی، حسین غلامی، نسترن فراهانی، مریم قاسمی، حمیدرضا قدیمی، امین قنبری، حسام‌الدین گل‌محمدی، سید محمد مهدی موسوی، مهتاب موسوی و حمید نصر.

لازم به ذکر است جزئیات بیشتر از طریق ایمیل براى شرکت‌کنندگان و برندگان ارسال مى شود.

همچنین نمایشگاه پوستر از روز ۲۷ آبان و همزمان با هفته دوم اجرا، برای بازدید عموم در لابى مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

یادآور می شود، نمایش"شاه لیر" به کارگردانى دکتر مسعود دلخواه از بیستم آبان ماه، ساعت ۱۸:۰۰ در سالن اصلى مجموعه تئاتر شهر به روى صحنه مى رود. علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت تیکت به آدرس www.tik8.com مراجعه کنند.