به گزارش هنرآنلاین، فریبرز سلیمی از خوانندگان پاپ کشور قطعه "هنوز عشقمی" را منتشر کرد. وی که از نوجوانی به خواندن علاقمند بوده از همان ایّام تحت تاثیر خواننده توانای کُرد (حشمت الله لرنژاد)  و (منوچهر طاهرزاده) بوده است! همچنین اصول اولیه موسیقی و نواختن گیتار را نزد استاد فریدون تقوی آموخت و چند صباحی هم در محضر کارینا کیمیایی گیتار کلاسیک را فراگرفت.

اما فعالیت حرفه‌ای خود را از چند سال پیش آغاز کرد و شاید اصلی‌ترین فعالیتش مربوط به تیتراژ فیلم  "شاید عشق نبود" به کارگردانی  ابراهیم رئیسی‌فر است. وی آشنایی خود با  مهدی زنگنه یکی از موسیقی‌دانان کشورمان را در کارنامه هنری‌اش کلیدی می‌داند، آشنایی که منجر به ساختن قطعاتی با نام  "بیخیال عشق"،  "خوش گذشت" و  "احساس" شد.

اما قطعه جدید این خواننده که به تازگی منتشر شده است، "هنوز عشقمی" نام دارد. آهنگسازی و تنظیم این قطعه بر عهده شهاب اکبری هنرمند نام آشنای کشورمان است. گفتنی است شهاب اکبری در جدیدترین آلبوم‌های محسن چاوشى، حمید عسکری،  محسن یگانه،  مازیار فلاحی و غیره فعالیت دارد. ترانه‌سرایی این قطعه جدید بر عهده  مهرزاد امیرخانی شاعر نام آشنای کشورمان است که  همکاری با بزرگان موسیقی از جمله مرتضی پاشایی،  رضا صادقی، محمد علیزاده، بهنام صفوی، علی لهراسبی و... را در کارنامه هنری خود دارد. گیتار این قطعه را  مجتبی تقی‌پور و ویولن آن را پیام طونی نواخته است.

از دیگر تک آهنگ‌های فریبرز سلیمی می‌توان به  "نامهربون"، "نمیگم خدانگهدار"،  "گفتم غم تو دارم" ، "محدوده" ، "چاو کاو" و "شهرشب" با موسیقى فرشاد رستمى اشاره کرد.