به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، عصر یکشنبه 31 فروردین سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کارگاه تولید ماسک در تالار حافظ دیدن کرد.

حسینی در حاشیه این بازدید، ضمن ابراز خرسندی و تشکر از همراهی و همدلی هنرمندانی که در کارگاه تولید ماسک برای کمک به هم‌وطنانمان در این شرایط مشارکت می‌کنند با اشاره به سایر فعالیت‌های بنیاد رودکی در طول شیوع بیماری ویروس کرونا همچون اجراهای خانگی ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران با شعار(در خانه می‌مانیم تا زودتر روی صحنه برویم) و نشر آن در فضای مجازی که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی و خارجی به همراه داشت و همچنین اجرای برنامه ویدئو مپینگ (نورپردازی سه‌بعدی) با موضوع اعلام همبستگی و همدردی با تمامی کشورهای درگیر این بیماری در برج آزادی تهران و برگزاری کنسرت‌های آنلاین در تالار وحدت به‌صورت مجازی برای عموم مخاطبان به‌صورت رایگان با مشارکت هنرمندان موسیقی از تلاش‌های بنیاد رودکی در همراهی همدلانه با مردم در این دوران قدردانی نمود.

حسینی گفت: هنرمندان در این مدت با تولید و انتشار آثار هنری و انجام فعالیت‌هایی با مردم همدلی و همراهی کردند که ارزشمند و شایسته تحسین و سپاسگزاری است.

در روزهای گذشته هنرمندان موسیقی ازجمله پرواز همای، کیوان ساکت و گروه سون نیز با حضور در کارگاه تولید ماسک در تالار حافظ و اجرای قطعات موسیقی و همچنین هنرمندان دیگری ازجمله مرضیه برومند، ناصر آویژه، علی فروتن، حمید گلی و... با حضور در کارگاه تولید ماسک با این پویش همراهی کرده‌اند.