به گزارش هنرآنلاین، زهره صفوی، منظر لشگری، حسین پرستار، جواد زیتونی، ستاره اسدی، سام حسینی بازیگران تازه‌ای هستند که برای ایفای نقش در فیلم «نابازیگر» جلوی دوربین حمیدرضا سنگیان رفته‌اند.

کتایون امیرابراهیمی، فرهاد جم، زهرا داوودنژاد، رامین پرچمی، هایده حائری، گیتی معینی، لیلا بوشهری، آتش تقی‌پور، مهسا ایرانیان، احمدرضا اسعدی، هوشنگ قوانلو، شبیر پرستار، داریوش اسقائی و محمدحسین حسینی هم پیش از این به عنوان بازیگران «نابازیگر» معرفی شده بودند.

به گفته سنگیان «نابازیگر» پروژه پربازیگری است که تلاش شده در آن ستاره‌های فعال دهه‌های قبل سینما و تلویزیون به ایفای نقش بپردازند. این فیلم روایتی از زندگی یک نویسنده و کارگردان سینماست که در پنج سال گذشته نتوانسته فیلمنامه‌ای بنویسید و فیلمی را کارگردانی کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: آریا پنج سال است که هیچ فیلمنامه‌ای ننوشته و فیلمی را کارگردانی نکرده است. او که در روابط زناشویی خود دچار چالش شده است، قبول می‌کند تا بعد از مدت‌ها به کمک یکی از شاگردانش فیلمنامه‌ای سفارشی برای یک نابازیگر را بنویسد که قرار است سرمایه‌گذار فیلم باشد. آریا باید فیلمنامه‌ای بنویسید که هم به دل خودش بنشیند هم نابازیگر را راضی نگه دارد.

حسینی سرمایه‌گذار، الیاد فیروزآذر مجری طرح، السا فیروزآذر مشاور کارگردان، اشکان محمدی مدیر تصویربرداری، امین سرتیپی طراح تولید، حمیدرضا سنگیان طراح صحنه و لباس، سعید کوهی صدابردار، سپیده و پریا حسینی طراح گریم، علیرضا نصرتی نورپرداز، محمدمهدی سجادی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، امیر شاه حسینی دستیار دوم کارگردان، میلاد آزادی و سجاد صباغ دستیاران نورپرداز، نازنین هندی، پروانه حقی وند و حسین تبریزی اجراگران گریم، مهسا قلی زاده دستیار لباس، داریوش اسقایی منشی صحنه، امیر خدامی(عکاس)، امیرحسین نوری‌زاده (دستیار عکاس) و حامد قریب مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای عوامل این فیلم را تشکیل می‌دهند.

به زودی عوامل دیگر این فیلم نیز معرفی می‌شوند.