به گزارش هنرآنلاین، «جادو و عشق»، «تاوان»، «جن گیری»، «آینه شر»، «ملاقات معشوق شر»، «پایکوبی اجنه»، «عشق و جادو»، «آموزه شر»، «آواز موکل» از جمله قطعاتی هستند که با آهنگسازی و تنظیم بامداد افشار و هنرمندی عاشیق ولی عبدی خواننده و نوازنده قوپوز، حسین بخشی نوازنده بالابان، مصطفی محترمی نوازنده دایره، نیوشا قربانی نوازنده ویولنسل، روزبه شاه گلدی نوازنده کمانچه و کمانچه آلتو، آرش والی نژاد نوازنده سازهای کوبه ای، عرفان عاصمی نژاد خواننده آواز شمنی و بهمن ارگ نوازنده زنبورک پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

موسیقی متن فیلم «پوست» سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن فیلم از سی و هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم فجر و همچنین جایزه بهترین موسیقی متن فیلم از جشن حافظ سال ۱۴۰۰ را دریافت کرده است. این اثر موسیقایی نامزد چهاردهمین دوره جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در سال ۱۴۰۱ نیز شده بود.

موسیقی فیلم «پوست» تجربه‌ای است حاصل تلفیق افسانه‌های ایرانی با موسیقی شمنی و موسیقی ترکمن و ساز و آواز عاشیق ولی عبدی. بامداد افشار به گفته‌ خودش در تولید این اثر هم از نقاشی‌های محمد سیاه‌قلم الهام گرفته هم مشاوره‌ برادران ارک برایش راهگشا بوده است.

«پوست» فیلمی در ژانر وحشت به نویسندگی و کارگردانی برادران ارک است که سال ۱۳۹۷ به زبانی ترکی تولید و در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برنده جایزه هنر و تجربه هم شد. در این اثر سینمایی که در زمان اکران خود با اظهارنظرهای متفاوتی روبرو شد جواد قامتی، فاطمه مسعودی فر، محمود نظرعلیان، ناصر هاشمی، هادی افتخارزاده به عنوان بازیگر حضور داشتند.