به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی "گمیچی" به کارگردانی و نویسندگی مجید اسماعیلی پارسا یکشنبه 20 خرداد ماه ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.

اسماعیلی پارسا، امیرمحمد عبدی نویسنده، جواد قلی زاده تهیه‌کننده، کورش جاهد کارشناس سینما و جمعی از عوامل و بازیگران فیلم، مهمانان چهارصد و هفتاد و یکمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌

"گمیچی" روایتگر داستان نوجوانی به نام حسن است که سعی دارد کشتی به گل نشسته پدرش که در دریاچه ارومیه قرار دارد را برای روز تولد او احیا کند که در این راستا با معضلات و مشکلات بسیاری مواجه می‌شود.

"گمیچی" تاکنون در بیش از20 جشنواره داخلی و خارجی همچون جشنواره فیلم بروکلین، جشنواره فیلم مثلث طلایی هند، آوانکاه پرتغال، لوکاس آلمان، خارکف اوکراین، خروس طلایی و صد گل چین، زوریخ سوییس ، جشنواره سینِکیدآمستردام، جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان ایران، جشنواره فیلم سبز، جشنواره فیلم یاس، جشنواره فیلم سلامت، حضور داشته و جوایز بسیاری را کسب کرده است.

محمد عبدی مدیر فیلمبرداری، هاشم مرادی طراح صحنه و لباس، شهرام ولی‌پور طراح گریم، مهدی اکبریان پور صدابردار، اسماعیل منصف تدوین، آرش قاسمی صداگذاری و ترکیب صدا، مسعود سخاوت دوست آهنگساز، وحید رضوی عکس، مهدی مهاجری، مجید دریس،یوسف خداپرست، یوسف صفری بختیاری، حمیده مقدس زاده، فضیله مجلسی و شراره زندی از دیگر عوامل و بازیگران این فیلم هستند.

علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.