به گزارش هنرآنلاین، «خیلی دور، گاهی نزدیک» سومین نمایشگاه انفرادی الهام قربانی شاد است. نقاش در این مجموعه با نگاه به طبیعت، در مرز منظره‌نگاری و نقاشی آبستره حرکت می‌کند.

الهام قربانی‌شاد از سال ۹۴ و با نمایشگاه انفرادی «زنان بی‌شماره» در گالری ۲۶ وارد فضای حرفه‌ای شد. در همین سال در بینال فلورانس و آرت‌فر پارما شرکت کرد. سال ۹۹ با نمایشگاه «خودی دیگر» به گالری سایه رفت. در این مدت در چند نمایشگاه گروهی از جمله نمایشگاه صد هنرمند، صد اثر نیز شرکت کرد. قربانی‌شاد در یک سال گذشته در نمایشگاه جهانی هنر دوبی و آرت‌فر ارمنستان نیز حضور داشته است.

آثار الهام قربانی‌شاد جایی بین نقاشی فیگوراتیو و آبستره‌ایستاده است. چنانکه خودش نیز قبلاً در مصاحبه‌ای گفته، زمانی که با انسان‌ها هم مواجه می‌شود در ذهنش در حال آبستره کردن فیگور‌هایشان است.

قربانی شاد دانش‌آموخته‌ی گرافیک از هنرستان هنر‌های زیبای دختران و دانشگاه آزاد در سال ۷۴ است. سال ۸۴ با کلاس‌های احمد وکیلی، نقاشی را آغاز و در دهه‌ ۹۰ با کلاس‌های بابک اطمینانی رویکرد آبستره را در نقاشی بیشتر تجربه کرد.

این نمایشگاه شامل ۱۶ اثر است که روز جمعه ۱۷تیرماه ساعت ۶تا۹ عصر در گالری گویه افتتاح می‌شود و تا دوشنبه ۲۷تیر ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند هر روز از ساعت ۱۱صبح تا ۹شب از این نمایشگاه به نشانی میدان هفت‌تیر، خیابان لطفی، تقاطع مشاهیر، پلاک۳۹، گالری گویه دیدن کنند.