گروه تجسمی هنرآنلاین: گالری empty circle space میزبان نمایشگاهی از مجموعه آثار دو هنرمند ایرانی است. در این نمایشگاه مجموعه‌ای شامل ویدیوآرت، فوتو استوری و پرچم‌های سوزن‌دوزی شده از شهرام انتخابی و غزاله سیدآبادی به نمایش درمی‌آید. 

این نمایشگاه نگاهی به تاریخ و فرهنگ غرب آسیا (خاورمیانه) دارد و از مدیوم‌های مختلفی در آن استفاده شده است که در کنار هم تصویر واضح‌تری از مجموعه به ‌دست می‌دهند.  بخشی از این نمایشگاه به ویدئوی «آتش‌افروز» اختصاص دارد که روایت یک «گذرنده» است که دوره‌های تاریخی را پشت سر می‌گذارد. او که نه اعتقادی به آرمانشهر‌های تعریف‌شده دارد و‌ نه در رویای بازگشت به گذشته است با پشت سرگذاشتن چهارچوب‌های سنتی و جهان‌بینی‌های منطقه‌ای به سوی «فرا آرمانشهر» می‌رود. قهرمان پس از پشت سر گذاشتن مشکلات و غلبه بر آن‌ها ما را با جهانی رو‌به‌رو می‌کند که رو به نابودی ا‌ست.  

در بخش دیگری از نمایشگاه، فوتواستوری با نام «افسانه‌ شکوفه‌ سرخ» به نمایش درآمده که شاملو ۱۸ تابلو است و افسانه‌ای را روایت می‌کند که در آن اسطوره و مشکلات امروز در هم آمخیته است، افسانه‌ درختی که آخرین گل خود را برای حفظ زمین نگه داشته است و منتظر نجات دهنده‌‌ای است که با سفینه‌ای دنبالش می‌آید. 

نمایشگاه تابلو‌های سوزندوزی شده‌ بخش دیگری از این نمایشگاه است که با مشارکت مردم محلی روستای سیدآباد خراسان در قالب «گروه گوین» تولید شده‌اند. هدف از این همکاری، گسترده‌تر کردن میدان هنر معاصر و استفاده از امکاناتی‌ است که رو به نابودی می‌روند و در عرصه‌ هنری توجهی به آن‌ها نمی‌شود. 

این نمایشگاه تا 6 جون در نیویورک ادامه دارد و پس از آن با افزودن بخش‌هایی، در تهران و چند کشور اروپایی مثل آلمان و نروژ برگزار خواهد شد.