به گزارش هنرآنلاین، "من پیروزم" حاصل تلاش سالانه شاگردان تارا بهبهانی، نقاش و مدرس دانشگاه است که در قالب 64 تابلوی نقاشی آبرنگ و رنگ‌روغن نمایش داده می‌شود.

تارا بهبهانی مدرس این کودکان هنرمند درباره نمایشگاه "من پیروزم" گفت: این نمایشگاه بهانه ایست که دست به دست هم دهیم و به کوه‌های بالای اراج نگاهی بیاندازیم و بیمارستان تخصصی سرطان کودکان را که استوار ایستاده ببینیم و چشمان امیدوار به آینده بیماران کوچکش را دریابیم و کمک کنیم تا مخارج سهمگین بیماری‌شان تامین شود. نقاشان همراه من هم در کنار و همراه شما در این  حلقه پیروز و امیدوارند که امسال هم با روش جدید برگزاری آنلاین بتوانیم گامی در جهت تحقق آرزوها و رویاهایمان، برای دوستان مبتلا به سرطانمان برداریم. دور نیست روزهای روشنی که پیروزی تمام کودکان مبتلا به سرطان را جشن می‌گیریم و واژه سرطان را برای همیشه از فرهنگنامه بیماری‌ها پاک می‌کنیم. همه در کنار هم برای این پیروزی ایستاده‌ایم.

او ادامه داد: این چهاردهمین سال است که نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان را به نفع کودکان محک برگزار می‌کنم. امسال به علت کرونا و موانع آن برگزاری نمایشگاه به تاخیر افتاد و تصمیم گرفتم که نمایشگاه را آنلاین و به صورت مجازی برگزار کنم.

بر اساس اعلام، عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه، صرف درمان کودکان مبتلا به سرطان موسسه محک می‌شود.

تارا بهبهانی، نقاش و پژوهشگر هنر، 18 سال است که در زمینه آموزش نقاشی به کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کند .بیش از 600 هنرجوی کودک و نوجوان را در این سال‌ها در زمینه نقاشی و خلاقیت هنری پرورش داده و با حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، جوایز متعددی از بی‌ینال‌های مختلف در خارج از کشور گرفته است.

این نمایشگاه 3 بهمن 1399 بر روی وب‌سایت موسسه محک به آدرس http://mhak.ir/onlinegallery-b و صفحه اینستاگرام  tarabehbahaniacademy  قرار می‌گیرد و تا 10 بهمن‌ماه ادامه دارد.