به گزارش هنرآنلاین، در نمایشگاه ابراهیم الفت که به نام "و عشق تنها عشق" در گالری سرزمین هنر به نمایش درخواهد آمد، این هنرمند 9 اثر خود را به نمایش گذاشته است که با ابعادی متفاوت عرضه شده‌‎اند.

هرچند در این نمایشگاه 9 اثر به نمایش درآمده است ولی این آثار از نظر ابعاد و فرم و محتوا بسیار متنوع هستند و در حقیقت این نمایشگاه، تلفیق هنر دکوراتیو و هنر حرفه‌ای است و اولین نمایشگاه لایت‌باکس در زمینه کالیگرافی در ایران است.

زمان اجرای کارها بین سالهای ۹۷ تا ۹۹ بوده و به گفته الفت همه آثار از مجموعه عشق‌های رنگی هستند.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: همواره درباره عشق، ادیبان و صاحبان قلم، حرف‌های بسیار گفته‌اند، که هرکدام در نوع خود درخور توجه است؛ آنچه در بین عموم رواج یافته رنگ عشق، رنگی سرخ و خونین است؛ لکن من همواره رنگ سفید را برای آن متصور می‌شدم. رنگی پاک و بی‌آلایش و الهی ، رنگی که برای من نمودی از هنر نیز هست هنری پاک و خالص که منشأ آن،هنرمند عالم ، خداست. آثار نمایشگاه " و عشق تنها عشق " در نگاه اول شاید همه سفید بنمایند ولی برای من، هر اثر این نمایشگاه، بیانگر دیدگاه متفاوت انسان‌هاست، آثاری که نور، هویت پنهان آنها را آشکار کرده و رنگ باطن آنها را برای همگان آشکار می‌نماید.

ابراهیم الفت، متولد ۱۳۵۸ساکن تهران و دانش‌آموخته پزشکی و گرافیک و فارغ‌التحصیل انجمن خوشنویسان ایران است. سابقه ۳۰ سال کار مستمر هنری و برگزاری ۲۱ نمایشگاه انفرادی و شرکت در بیش از ۷۰ نمایشگاه گروهی و ابداع فرم گرافیکی موجی و اولین مجری لایت باکس در کالیگرافی باعث شده است که وی در سه حراج ساتبی،کریستی و بونامز آثارش عرضه و به فروش برسد.

این نمایشگاه از جمعه چهارم مهرماه افتتاح و تا سه‌شنبه 22مهرماه برپا خواهد بود و علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند به گالری سرزمین هنر (آرت‌لند) واقع در اوین، خیابان شهید کچویی، کوچه صفا، پلاک 4 مراجعه کنند.