به گزارش هنرآنلاین، عبدالرحیم سیاهکارزاده درباره اجرای نمایشگاه مجازی "تصویری از یک تجربه" گفت: در جریان شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشینی هنرمندان، آنها در خانه آثاری را در این مدت خلق کرده‌اند که شاید همگی نتوانند محل نمایش پیدا کنند. طی هماهنگی با هنرمندان قرار شد آثار تولید شده در این مدت، به صورت نمایشگاه مجازی در صفحه اینستاگرام موسسه توسعه هنرهای تجسمی به نشانی @tajasomi نمایش داده شود.

سیاهکارزاده در ادامه گفت: هدف ما در این طرح همنشینی هنرهای مختلف و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بیانی تازه، قابلیت جدید برای بیان هنری و تعامل گسترده و مستمر با هنرمندان و مخاطبان بوده است.

وی افزود: طرح "تصویری از یک تجربه" از 6 مرداد آغاز شده و تاکنون آثار تازه هنرمندانی مانند خسرو خسروی ـ نقاش، حسین تک زارع ـ مجسمه ساز، محمدعلی بنی اسدی ـ نقاش، شهربانو نجفی ـ خوشنویس، کوروش پارسانژاد ـ طراح گرافیک، زهرا درباریان ـ مجسمه ساز ، یزدان سعدی ـ نقاش و حسین محجوبی ـ نقاش، منتشر شده است. در ادامه نیز آثار بیش از صد هنرمند دیگر را منتشر می‌کنیم.

گفتنی است این طرح با ایده و مدیریت امیرحسین محمدپور و کارشناسی هنری خدیجه رجبی و زهرا صالحی و با طراحی گرافیک مهدیه روستایی به نمایش گذاشته می‌شود.