به گزارش هنرآنلاین، این نشست با حضور شهرام انتخابی، هنرمند و کیوریتور؛ آسیه سلیمیان، کیوریتور و نگار عالم‌زاده گرجی، هنرمند؛ روز سه‌شنبه 10 تیر برگزار می‌شود.

برگزارکنندگان این نشست درباره اهداف فعالیت‌های خود گفته‌اند: "ما جمعی از دست‌اندرکاران هنر هستیم که باور داریم "هنر" نیازی به داشتن پاسپورت ندارد و بدون انکار، نباید هیچ مانعی برای به تحقق رسیدن و انجام آن وجود داشته باشد.

گردش هنر در جهان، هم‌اکنون در سطح بی‌سابقه‌ای است، اما شکاف‌ها و فضاهای سفید، وقتی به نمایش جهانی و استقبال از هنر غیرغربی مانند آنچه در ایران تولید شده می‌رسد، بسیار ناچیز است.

ما می‌خواهیم برای به‌چالش کشیدن این "نقاط کور" و تلاش برای تغییر در چشم‌انداز جهانی، به‌مفهوم فرهنگی، راهنما و پشتیبان باشیم تا با تولیداتی متفاوت‌ با آنچه در چند دهه‌ اخیر ارائه شده، هنر معاصر ایران را به ‌وجود آوریم. هنری که با همان درهم‌آمیختگی و مشترک بودن فرهنگ و هنر بین‌المللی همسو است و ما به هماهنگی شرایط و آنچه جهان ما امروز با آن روبه‌روست، بپردازیم. در این راستا، آمادگی خود را جهت استقبال از همکاری‌های ارزشمند همه‌ هنرمندان، صاحبان گالری‌ها، متولیان جمع‌آوری آثار هنری و هم‌چنین مخاطبان کنجکاو و محققان گرامی اعلام می‌داریم."

نشست "نسل بعدی" روز سه‌شنبه 10 تیر 1399 ساعت 18تا 20 در موسسه طنین دلنواز به نشانی جردن، گلخانه، بعد از تقاطع گشایش پلاک 1/11، طبقه 2 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در نشست و تعیین وقت قبلی می‌توانند با شماره 22656108 تماس بگیرند.