به گزارش هنرآنلاین، این نمایشگاه به همت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و موسسه‌ فرهنگی اکو برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آثار شاخص دو عکاس برجسته‌ افغانستانی به نفع کودکان کار و محروم از تحصیل در مدرسه معرفت و دیه آزادی یک زندانی افغانستانی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

محمد موسی اکبری به همراه دخترش فاطمه اکبری عکاسان این نمایشگاه در 75 اثر خود تلاش کرده‌اند به دور از هرگونه سیاه‌نمایی زیبایی، فرهنگ و زندگی جاری مردم افغانستان در ماه مبارک رمضان را نشان بدهند. 

محمد موسی اکبری متولد  اول حمل(فروردین) 1340 در محله (چنداول) کابل است. او در راستای معرفی کشور افغانستان به عنوان کشوری دارای پیشنه‌ای فرهنگی و تاریخ پر افتخار تاکنون چندین نمایشکاه انفرادی برگزار کرده است که از میان آنها می‌توان به نمایشگاه (نگاه آشنا) مرکز فرهنگی فرانسه در کابل 1385، نمایشگاه (عکس افغانستان) خانه فرهنگ افغانستان در برلین 1393 و نمایشگاه عکس محرمی (خورشید در قاب) فرهنگستان هنر  1393 در ایران اشاره کرد. 

شایان ذکر است این نمایشگاه از ۲۰ تا ۳۱ اردیبهشت در گالری شماره دوی فرهنگسرای نیاوران پابرجاست. علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲:۳۰ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه فرمایند.