به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه نقاشی "از تونر تا معجزه" عصر جمعه 13 بهمن با حضور اهالی فرهنگ و هنر در گالری کاما افتتاح شد.

در این نمایشگاه 13 اثر از مصطفی نوربخش هنرمند مطرح چهار محال بختیاری به نمایش درآمده است، همچنین ویدیوآرتی با مفهوم آثار نقاشی مصطفی نوربخش "آغاز، زیستن، مرگ و دوباره برخاستن" اجرا می‌شود.

مصطفی نوربخش هنرمند خطاط  و نقاش متولد 1347 در شهرکرد است؛ این هنرمند دارای درجه ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران است و از سال 76 پژوهش در باب گرایش‌های نوین در خط را آغاز کرده و توانسته است با استفاده از مواد ترکیبی، تکنیک خاص و منحصر به فردی را در تولید آثار خود ایجاد کند.

مجموعه فرهنگی هنری کاما پس از دو سال تلاش پیگیر در آذرماه 96 در لندن افتتاح شد و در پی آن شعبات دیگر آن در ایران و سایر کشورها افتتاح می‌شود؛ گالری کاما مجموع‌های بین‌المللی است که با چشم‌انداز معرفی آثار هنرمندان ایرانی به بازارهای جهانی و همچنین عرصه‌های معتبر هنری در فضای بین‌المللی تأسیس شده و با هدف جریان‌سازی در معرفی حرفه‌ای هنر ایران در قالب راه‌اندازی گالری در شعبات داخلی و خارجی و همچنین برگزاری رویدادهای هنری و آرت فرها در مراکز شاخص هنری وارد این عرصه شد.

نمایشگاه نقاشی"از تونر تا معجزه" از 14 تا 24 بهمن در گالری کاما برپاست،علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه نقاشی"از تونر تا معجزه" همه روزه به جز دوشنبه‌ها از ساعت 11 الی 19 به گالری کاما به نشانی خیابان اوین، خیابان کچویی، کوچه صفا، پلاک 4 مراجعه کنند و یا با شماره تماس 22411271 021 تماس بگیرند.