به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان، مهدی جمال با اعلام این خبر گفت: از تمامی علاقمندان به معرفی جاذبه‌های گردشگری استان سمنان دعوت می‌شود، مجموعه عکس‌های خود را به پست الکترونیک این اداره‌کل به نشانی  mirassemnan@gmail.com ارسال کنند.

او افزود: عکس‌های برگزیده با نام عکاس در خبرگزاری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به نشانی www.chtn.ir، پایگاه اینترنتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان سمنان به نشانی www.mirassemnan.ir  و شبکه‌های مجازی زیر نظر اداره‌کل، با هدف معرفی هر چه بیشتر استان سمنان بارگذاری می‌شود.

جمال افزود: افرادی که تمایل دارند مجموعه عکس‌های آنها در سایت بارگذاری شود، باید حداقل ۲۰ عکس افقی از یک جاذبه در کیفیت بالا برای واحد روابط عمومی اداره کل ارسال کنند.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: پایان هر ماه به عکس‌های برگزیده جوایز نفیسی توسط اداره کل میراث‌فرهنگی استان سمنان اهدا می‌شود.

او تاکید کرد: عکس‌ها بدون ویرایش و افکت‌گذاری، به صورت افقی، با کیفیت اصلی و با فرمت jpg ارسال شوند.

جمال افزود: عکاسان به همراه عکس‌ها، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال کنند و برای عکس خود توضیحی بنویسند تا مکان برای بینندگان مشخص باشد.