به گزارش هنرآنلاین، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه شنبه نوزدهم فروردین ماه با حضور در مصلی امام خمینی(ره) محل برپایی سی امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.

اسماعیلی در حاشیه این بازدید برپایی بخش عفاف و حجاب را یکی از کاربردی‌ترین بخش‌های نمایشگاه برای هزاران نفر بازدیدکننده برشمرد و گفت: بخش عفاف و حجاب یکی از امتیازات نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برای اقشار علاقه مند به تهیه لباس‌های مناسب و عفیفانه محسوب می‌شود و بر همین اساس تسهیلات و امکانات مناسب برای این بخش مهم از سوی مسئولان نمایشگاه فراهم شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته استقبال بسیار خوبی از بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی علاقه‌مندان و خانواده‌ها صورت گرفت، تصریح کرد: امسال نیز شبستان‌های مستقلی برای این بخش در سی امین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم درنظرگرفته شده و بیش از ۲۶۰ غرفه در این بخش دایر شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اغلب غرفه داران بخش عفاف و حجاب شامل تولیدکنندگانی هستند که سال‌ها در حوزه عفاف و حجاب فعال بوده و تولیدات مناسبی را عرضه داشته‌اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان گفت: دولت مردمی بنا دارد، دسترسی آسان اقشار مختلف مردم به البسه مناسب و عفیفانه مورد نیازشان را فراهم کند و در این مسیر برپایی چنین رویدادهایی در سهم خود می‌تواند تاثیرگذار باشد.

یادآور می‌شود؛ سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از ۱۲ فروردین در محل مصلای امام خمینی(ره) آغاز به کار کرده و تا ۲۶ فروردین‌ماه پذیرای علاقه‌مندان است.