به گزارش هنر آنلاین نمایش «مده‌آ» به نویسندگی و دراماتورژی محمدامین سعدی و کارگردانی باران شادپوری و تهیه‌کنندگی داود نامور هر شب از ساعت ۱۹ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

در این نمایش آرش ‌دادگر، ندا ‌مقصودی، محمد ‌معتضدی، میرنادر ‌مظلومی، ماه‌منیر ‌صادقیان، سهیل ‌سلمانی و درسا علمی‌نژاد نقش آفرینی می‌کنند.

هفته آینده روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۱، ۲۲ و ۲۳ آبان ماه بلیت نمایش «مده‌آ» با تخفیف ۵۰ درصدی به فروش می‌رسد.

همچنین نمایش «مهمانسرای دو دنیا» به نویسندگی اریک امانوئل اشمیت با ترجمه شهلا حایری و طراحی و کارگردانی صابر کریمی از یکشنبه ۲۱ آبان تا ۱۲ آذر ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بابک نوری، آرام نیک‌بین، مهدی کازرانی، مریم زارعی، فرناز رحمانی، صابر کریمی، حسین تفرشیان، آیدا حاجی ایالویی ایفای نقش خواهند کرد.

نمایش «دشمن خدا» به نویسندگی عمادالدین رجبلو، کارگردانی مجید عراقی و تهیه‌کنندگی علی غریب نیز تا اول آذر ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه روی صحنه می‌رود، در این نمایش علی غریب، مجید عراقی، سیده اسوه صادقی، امیر درویش، حامد فعال، نفس جافری و ضحا رجایی‌فر ایفای نقش خواهند کرد.

همچنین «کمدی گمنام» دیگر اثر نمایشی است که به نویسندگی و کارگردانی علی اصغری و با تهیه‌کنندگی علیرضا ملاحسینی و علی مافی، جمعه ۱۹ آبان به اجرای خود پایان می‌دهد. فرزاد حسنی و حسین ‌پورکریمی بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.