به گزارش هنرآنلاین به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش «من شگفت‌انگیز» (بدن ما) بر اساس طرح «کتاب، تئاتر، مدرسه» تولید و برای اجرا در مراکز درمانی بازتولید شده است. این نمایش درباره پسربچه‌ای است که به سبب بی‌توجهی به نکته‌های بهداشتی بیمار شده است. پزشکی به صورت نمایشی وارد بدن پسربچه‌ بیمار و با گلبول سفید و ویروس (عروسک‌ها) مواجه می‌شود و با کمک ویتامین‌ها ویروس را شکست می‌دهد.

«من شگفت‌انگیز» به نویسندگی و کارگردانی نیلوفر سیاری با الهام از یکی از درس‌های علوم پایه چهارم ابتدایی از سوی مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است. نیلوفر سیاری و رضا کیایی بازیگران نمایش هستند و کیایی نوازندگی و آهنگسازی را بر عهده دارد. همچنین علیرضا حسین‌پور و نیلوفر سیاری به عنوان عروسک‌سازان نمایش «من شگفت‌انگیز» و نیلوفر سیاری به عنوان سازنده دکور با این نمایش همکاری دارند.

در این برنامه که بعدازظهر روز یک‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ برای کودکان بستری در مرکز طبی کودکان انجام شد، انسیه موسویان مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری، قاسم سلیمانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل و سعید زین‌العابدینی معاون مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری حضور داشتند.