به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، محمود سالاری، معاون هنری وزیر فرهنگ و رئیس شورای سیاستگذاری بیست‌ویکمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی روز یکشنبه (چهاردهم اسفند) در احکام جداگانه‌ اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد را معرفی و منصوب کرد.

در این مراسم که با حضور سالاری، کاظم نظری مدیر کل هنرهای نمایشی و رییس جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی و احمد جولایی، دبیر این جشنواره برگزار شد، علی نصیریان، داوود فتحعلی‌بیگی، غلامرضا منتظری، حسن قنادیان، محمدباقر قهرمانی و هوشنگ جاوید به‌عنوان اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره معرفی شدند.

متن حکم به شرح زیر است:

«نمایش ایرانی درّ گرانقدر گنجینه هنر ایرانی است. گنجینه ارزشمندی که قرن‌هاست زیباترین و ناب‌ترین آفریده‌های هنرمندان بزرگ و نیک نام این سرزمین را در خود دارد. بر ماست که این سرمایه گران‌سنگ را قدر دانسته و در پویایی و پایایی آن به قدر توان و شاید بیش از آن بکوشیم.

موجب خرسندی و سپاس است که با حضور و همراهی ارزشمندتان به عنوان «عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و یکمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی» یاریگر ما در  این رویداد فاخر ملی هستید.

امید که با حضور و همراهی شما و ارائه پیشنهادات سازنده و اثرگذار شاهد برگزاری هرچه شایسته‌تر این رویداد هنری ارزشمند باشیم. از پروردگار مهربان برای شما پیروزی و سربلندی آرزو دارم.»

بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی سال آینده در تهران برگزار خواهد شد.