به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «عقاب» یکی از تازه‌ترین آثار نمایشی تئاتر شهر است که از روز جمعه نهم دی به نویسندگی و کارگردانی ناصر آویژه در تالار قشقایی مجموعه پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

در خلاصه داستان این نمایش که بر اساس شعر «عقاب» سروده پرویز ناتل خانلری روی صحنه می‌رود، آمده است: استاد صمیمی کارگردان مطرح تئاتر که به بیماری سختی دچار است، تصمیم دارد آخرین اثر هنری گروه خود را در فضای یک پارک برای تماشاگران اجرا کند. او اجرایش را بر اساس شعر عقاب آماده کرده اما در اجرا اتفاق‌هایی مسیر نمایش را تغییر می دهد.

ناصر آویژه نویسنده و کارگردان، علی یعقوب‌زاده تهیه‌کننده، ناصر آویژه، امیرحسین انصافی و شاهین گلکار بازیگران و ساغر لطفی‌نژاد طراح و سازنده عروسک، گیتا داودی مشاور هنری، ناصر آویژه طراح صحنه و لباس، سینا ییلاق‌بیگی مشاور طراح صحنه و لباس، رضا خضرایی طراح نور، جواد صادقی طراح پوستر و بروشور، امید علیرضایی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، رها آویژه دستیار دوم کارگردان، آراد پوزش مدیر صحنه، مستانه کریمی منشی صحنه، امید علیرضایی و آراد پوزش طراح و سازنده تیزر، اختر تاجیک، سیداحمدرضا اطهری، فرنوش قراشی‌پور عکاسان، سیدمصطفی طباطبایی‌نسب، مهدی عابدی، هادی عابدی، میثم شیخی، امیررضا یوسف‌زاده ساخت و نصب دکور دیگر عوامل اجرایی «عقاب» هستند.

«عقاب» به نویسندگی و کارگردانی ناصر آویژه از نهم تا بیست و هشتم دی ساعت ۱۹:۴۵ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و بلیت ۸۰ هزار تومانی در تالار قشقایی تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.