به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران، با حکم محمد خراسانی‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران امیرحسین شفیعی به عنوان دبیر بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران منصوب شد.

در این حکم آمده است:

«جناب آقای امیرحسین شفیعی نظر به تخصص و تجربه جنابعالی بدینوسیله به عنوان دبیر بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران منصوب می‌شوید. در این راستا انتظار می‌رود این جشنواره پرسابقه و خوش سابقه به محلی برای خلق آثار ارزشمند نمایشی مبنی بر امید و نشاط و پویایی و کشف استعدادهای جوان و خوش آتیه برای آینده تئاتر استان تهران تبدیل شود تا به واسطه آن مفاهیم و آموزه‌های فرهنگ ناب اسلامی با زبان هنر بیان گردد.

امیدوارم با استعانت از درگاه الهی و تلاش و پشتکار هنرمندان در ارتقای سطح کیفی و محتوایی آثار نمایشی و برگزاری هرچه بهتر بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران موفق و پیروز باشید.»

امیرحسین شفیعی متولد ۱۳۶۳ شهرستان ورامین، دارای نشان درجه ۲ هنری در رشته کارگردانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت فرهنگی است. وی که سال‌ها در حوزه کارگردانی فعالیت داشته آثاری چون «دریادلان»، «نقطه ته خط»، «سلول من تروریست نیست»، «پارادوکس» ،«نامیرا» و«هیس»، «خرم فتح» را روی صحنه برده است. وی همچنین تهیه کنندگی نمایش‌های«بابا آدم»، «داستان‌های میان رودان»، «جانور» «بچه‌های استریت کارلو»، «نازگل» و... را بر عهده داشته است. شفیعی همچنین در طول سالهای متمادی به عنوان دبیر رویدادهای هنری همکاری داشته است.

بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران آذر در تماشاخانه‌های پایتخت برگزار می‌شود.