به گزارش هنرآنلاین، این نمایش با ارائه فرمی تازه در اجرای اثر ماندگار آرتور شنیتسلر، نویسنده بریتانیایی که در سال ۱۸۹۷ نگاشته شده و برای اولین بار در ایران به صحنه رفته است، تلاش می‌کند بابی تازه درباره شیوه‌های اجرایی در تئاتر بگشاید. در خلاصه داستان آمده است: آناتول؛ گویی چندین مرد است که در یک کالبد فشرده شده. با تمام کمبودها، احساسات و خاطره‌هایشان... .

یکی از ویژگی‌های این نمایش، استفاده از یک بازیگر مهمان در هر شب اجرا است که با پیوستن به گروه بازیگران ثابت، اتفاقی تازه را برای مخاطبان رقم می‌زند. محمد صادقی، صالح علوی‌زاد، رضا مرشد، امیرحسین بریمانی، محمد گل‌محمدی از جمله بازیگرانی هستند که به صورت مهمان در شب‌هایی از این اجرا به صحنه رفته‌اند.

پارسا امینایی، علی اسدی، زینب ایزدپناه، الهام جدی، شیما حکیم‌پور، رضا دشتکی، مهدی داوودی، زایا دیوید، پیام رضوانی، محمد عباسی، سارا عرب‌زاده، سجاد پیشرویان و امین مهدی‌خانی بازیگران اصلی «آناتول» هستند که هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در سالن نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌روند.

دیگر عوامل «آناتول» عبارتند از به پیام رضوانی دستیار و مشاور کارگردان، سعید حسنلو طراح صحنه، رهی علی‌بالایی طراح نور، مریم اسکویی طراح لباس، مائده غلامی طراح گریم، حمید فراهانی طراح پوستر و بروشور، میثاق حیوری (گروه هنری چیدا) انیماتور، کیمیا زارع دستیار گریم، مهدیس احمدی و سیاوش غلامی مجریان گریم، عرفان سیفی دستیار صحنه و نور، اردلان آشناگر عکاس، صدرا صباحی روابط عمومی و تبلیغات و حامد قریب مشاور رسانه.

«آناتول» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ میزبان مخاطبان تئاتر در نوفل‌شاتو است و علاقمندان به تماشای این اثر می‌توانند بلیت آن را از سایت تیوال خریداری کنند.