به گزارش هنرآنلاین، «پازل بند» که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۵ با رونمایی از آلبوم «قایق کاغذی» در برج میلاد آغاز کرد، در همه این سال‌ها توانسته فعالیت‌های خود را در موسیقی ایران پیش ببرد.

این گروه که جزو جریان‌های پیشرو در موسیقی الکترونیک ایران است، جدیدترین کنسرت خود را سه‌شنبه-۲۲ خردادماه- با چند تغییر مهم روی صحنه خواهد برد.

علی رهبری و آرین بهاری دو عضو «پازل بند» هستند که به تهیه‌کنندگی راشد صفری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرت خود را برگزار خواهند کرد.

 

کنسرت‌های پازل علاوه بر اجرای قطعات پرمخاطب گروه، شامل پرفورمنس و جذابیت‌های بصری است که در سال‌های گذشته نیز شاهد برگزاری آن بوده‌ایم. اعضای گروه پازل قرار است این بار، وجه جدیدی از خلاقیت‌های بصری را به نمایش بگذارند و برای این اجرا برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده‌اند.

«پازل بند» در سال‌های اخیر فعالیت‌های مستقل خود را از سر گرفته و قرار است این فعالیت‌ها پس از اجرای تهران به انتشار آثار جدید ختم شود.

علی رهبری خواننده «پازل» درباره کنسرت تهران بیان کرد: کنسرت ۲۲ خردادماه برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما مدت‌هاست با چند گروه مختلف درباره موضوع اجرا در حال مذاکره و تمرین هستیم. نتیجه این تمرین و مذاکره‌ها را در کنسرت تهران رونمایی خواهیم کرد که تغییراتی جدی در کلیت کنسرت را شامل می‌شود.

بلیت فروشی کنسرت «پازل» امروز آغاز می‌شود.