به گزارش هنرآنلاین، اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» با تکنوازی سه تار محمدجواد احمدزاده و دو نوازی قانون و تنبک بهار امرالهی و امیرحسین حسین‌خواه، پنجشنبه فروردین  ۳۰ فروردین ساعت ۱۸ در آموزشگاه موسیقی «هترا» به صحنه می‌رود.

محمدجواد احمدزاده، آهنگساز و نوازنده ساز سه‌تار، دارای کارشناسی موسیقی ایرانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و برگزیده پنج دوره از جشنواره ملی موسیقی جوان، در این کنسرت به اجرای قطعات خود خواهد پرداخت.

بهار امرالهی، نوازنده ساز قانون و آهنگساز، دارای کارشناس موسیقی ایرانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، برگزیده برتر دو دوره برتر جشنواره ملی موسیقی جوان و آهنگساز آلبوم «نهانی» در این کنسرت به همراه ساز تنبک اجرای قطعات خود خواهد پرداخت. امیرحسین حسین‌خواه، نوازنده ساز تار و تنبک، دارای کارشناسی نوازندگی از دانشگاه هنر تهران در این کنسرت به همراه ساز قانون به اجرای قطعات خود خواهد پرداخت.

اجرای موسیقی ایرانی «شبروآن» پنجشنبه ۳۰ فروردین از ساعت ۱۸ در آموزشگاه موسیقی «هترا» به نشانی تهران، یوسف‌آباد، خ فتحی شقاقی بین بیستون و جهانمهر، پلاک ۸۲ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های این کنسرت را از طریق سایت tiwall.com تهیه کنند.