به گزارش هنرآنلاین، سومین شب برگزاری کنسرت بزرگ عیدانه تهران در جشنواره شهر رمضان بوستان لاله با حضور امید حاجیلی برگزاری می‌شود و تاکنون دو اجرای حمید عسگری و امیر عظیمی روی صحنه رفته است. 

کنسرت‌های رایگان خوانندگان پس از یک اجرای کوتاه در برنامه جشن شهر رمضان به صورت اجرای زنده از ساعت ۲۲:۳۰ تا ۲۳:۳۰ به مدت یک ساعت روی صحنه می‌روند. 

جشنواره بزرگ شهر رمضان بخش‌های مختلفی دارد که شرح آن به روایت زیر است: 

پخش همه روزه برنامه «هم سفره»؛ جشنواره «سفره‌داران شهر من» از شبکه افق همزمان با افطار در محل بوستان لاله که به صورت زنده پخش می‌شود.

از میدان ولیعصر تا بلوار کشاورز یک سفره بزرگ افطاری برای شهروندان پهن می‌شود. پخش برنامه «شهر رمضان»؛ جشنواره صدای شهر من از رادیو ایران از ساعت ۱۹:۳۰ در محل بوستان لاله 

فعالیت چایخانه امام رضا «ع» از بعد افطار و همچنین برگزاری جشنواره بازیهای الکترونیکی با تعبیه ۵۰ دستگاه پی‌اس‌فایو برای کودکان و نوجوانان و پخش برنامه «کافه بازی»؛ از حدود ساعت ۱۶ در شبکه دو  

پخش برنامه «آشپزشو»؛ جشنواره «آشپزی ملل و اقوام شهر من» از ساعت ۱۶:۳۰ در شبکه نسیم 

تعبیه کعبه متاورس برای تجربه واقعیت مجازی(vr) داستان‌های قرآنی در نظر گرفتن بخشی برای کودکان با حضور عروسک مل مل با همکاری شبکه کودک از این شبکه پخش می‌شود، همچنین چند غرفه برای بازی و نقاشی کودکان در نظر گرفته شده است.  

پخش برنامه جام رمضان از شبکه ورزش از ساعت ۱۸ که با حضور هنرمندان و فوتبالیست‌ها در محل بوستان لاله ضبط شده است دایر شدن یک شهربازی سیار در محل زمین چمن فوتبال بوستان لاله.

پخش برنامه جشن رمضان به صورت جنگ شبانه که ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای سیدمرتضی حسینی و فریبا باقری برگزار می‌شود و به صورت از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

جشنواره شهر رمضان به همت ستاد جشنواره‌های شهر تهران و جشنواره مردمی آرمان در ماه مبارک رمضان در محل بوستان لاله برگزار می‌شود.