به گزارش هنرآنلاین، با حضورپژمان حدادی ازنوازندگان صاحب سبک سازهای کوبه ای و تمبک نوازی معاصر ایران  پروژه کتاب صوتی«کی بود کی نبود» ویژه گروه سنی کودک به پایان رسید و در مرحله میکس و مستر نهایی قرار گرفت.

پژمان حدادی  یکی‌ از نوازندگان صاحب سبک در نوازندگی سازهای کوبه ای و تمبک نوازی معاصر ایران است که تاثیر بسیاری در نوازندگان تمبک نسل پس از خود گذاشته است.

در توضیحات تکمیلی الهام افراز نویسنده و حمیدرضا آفریده آهنگساز و مدیر پروژه آمده است:

کتاب «کی بود کی نبود» داستان کوتاهی است که از اشکال هندسی به عنوان نماد گروههای مختلف افراد در جامعه و یا جنبه های روانی مختلف شخصیت هر فرد، کمک گرفته شده است. ضمن اینکه در روند داستان به چالش هایی که هر فرد در طی مسیر رشد شخصیت با آن مواجه می شود اشاره شده است.

کی بود

حمیدرضا آفریده درباره آهنگسازی و مراحل تولید این اثر توضیحاتی داده بود:

 اولین باری که کتاب الهام افراز را خواندم بسیار از شخصیت ها و موضوع این کتاب لذت بردم ؛ چرا که قابلیت نقش پردازی و شخصیت سازی اشکال هندسی با سازهای موسیقی ایرانی برای این کتاب بسیار بالا بود و از آنجایی که سالهاست در تولید و طراحی کتاب صوتی برای کودکان  که موسیقی سنتی بتواند نقش مهم و کلیدی در آن داشته باشد احساس کمبود می کردم ، تصمیم گرفتم این مجموعه را با محوریت سازهای موسیقی ایرانی شخصیت سازی کنم. من سعی داشتم بتوانم با سازهای موسیقی ایرانی پیوندی ایجاد کنم که هم موضوع اصلی این اثر حفظ بشود و هم جنبه های فرهنگی دیگری از جمله موسیقی در داستان نقش پررنگی داشته باشد.

ثریا قاسمی راوی، پژمان حدادی نوازنده تنبک، الهام افراز نویسنده، حمیدرضا آفریده آهنگساز، نوازنده کمانچه، کمانچه پنج سیم، قیچک آلتو، کارگردانی و مدیریت پروژه ، پاشا هنجنی نوازنده نی، بهزاد رواقی نوازنده تار و سه‌تار، حنانه سعیدی نوازنده قانون، علی عابدین نوازنده سنتور، مریم خدابخش نوازنده عود، زکریا یوسفی دف و دایره نوازندگان، مینا مومنی، عرفان هنربخش، لیلا سودبخش، آیدین الماسیان، کسری نیک آذر گروه دوبله، مینا مومنی سرپرست ضبط صدای بازیگران، حسن خدایی نیا سرپرست ضبط سازها میکس و مستر، فراز تعالی سرپرست ضبط بخش قصه گویی گروه اجرایی این پروژه را تشکیل می دهند.