به گزارش هنرآنلاین، چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» از ۲۲ دی ماه به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از ۲۲ تا ۲۹ دی ماه در خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

همچنین نمایشگاه «سازخانه» در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست‌های تخصصی است که جزییات آن به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

قدم اول برای شرکت در این نمایشگاه ثبت‌نام و پر کردن فرم مرتبط با ثبت‌نام است که پیش از این متقاضیان تا ۱۵ آذرماه فرصت داشتند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کنند که به دلیل استقبال سازندگان ساز مهلت ثبت‌نام تا ۲۰ آذرماه تمدید شد.

همچنین به دلیل محدودیت، اولویت حضور در این نمایشگاه با افرادی است که زودتر مراحل ثبت‌نام را طی کرده و فرم ثبت‌نام را ارسال کرده باشند.

بعد از ثبت‌نام اولیه با تمامی افرادی که تمایل به حضور در نمایشگاه دارند، قرارداد رسمی بسته شده و حضورشان در نمایشگاه قطعی است.

علاقه‌مندان و سازسازان برای ثبت‌نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی (۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰) ارسال کنند.

سومین دوره نمایشگاه سازخانه در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی نهم تا ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان و نشست‌های پژوهشی تخصصی با استقبال علاقه‌مندان برگزار شد.