به گزارش هنرآنلاین، محمدمهدی اسماعیلی  در آیین رونمایی از جدیدترین کتاب‌های انتشارات‌ مکتب حاج قاسم در تالار رودکی اظهار داشت:خدا را شاکریم که در آستانه چهارمین سالگرد شهادت شهید سلیمانی این مراسم برگزار می‌شود. ویژگی شهید عالی مقام شهید سلیمانی به‌عنوان یکی از اسطوره‌های تاریخ ایران، همانطور که رهبر تاکید کردند: واجب است که سیره او، مکتب نامیده شود. طبیعتاً همه بخش‌ها باید برای این عنوان بزرگ، کار کنند.

وی افزود: واقعه شهادت سردار سلیمانی چنان بزرگ و غم‌انگیز بود که همه آزادی‌خواهان دنیا درصدد تولید آثار برآمدند. تک‌تک لحظات زندگی شهید حامل پیام‌های اخلاقی و معنوی است که ما به آنها نیاز داریم. برای ما مهم است که دغدغه‌های ایشان مطرح شده و به نسل‌های بعدی شناسانده شود.

آیین رونمایی از هفت اثر جدید نشر مکتب حاج قاسم در تالار رودکی

وزیر فرهنگ گفت: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنار خانواده این شهید عزیز و مکتب شهید سلیمانی در خدمتشان بودیم و آثاری که در مکتب تولید شده اکنون به رونمایی رسیده، جای تقدیر دارد.

اسماعیلی اظهار داشت: سمفونی ویژه حاج قاسم عزیز سه شنبه شب در تالار وحدت رونمایی خواهد شد.

آیین رونمایی از هفت اثر جدید نشر مکتب حاج قاسم در تالار رودکی

در این آیین، از کتاب‌های «این خانه فروشی نیست»، «باران گرفته است»، «همراه ما بود»، «بچه‌های حبیب»، «جهت ۱ و۲» و «طبقه بندی موضوعی (مجموعه سخنرانی‌های حاج قاسم)» رونمایی شد.